شرایط و ضوابط

شرایط گارنتی

لطفا قبل از ثبت سفارش شرایط زیر را مطالعه فرمایید.

لطفا در خرید خود دقت کنید ؛ در صورت سفارش گذاری اشتباه محصول یا مشابهت اسم در سفارش گذاری ، مسئولیت آن با خود مشتری میباشد و این مرکز هیچ مسئولیتی در قبال هزینه های ارسال مجدد و تعویض کالا و … را نخواهد پذیرفت.

در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و تغییر ارزش ریالی کالا در اثر نوسانات شدید ارز برای کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی سام ال سی دی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای سام ال سی دی محفوظ است. سام ال سی دی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت سام ال سی دی می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

مشتریان عزیز در نظر داشته باشند، سفارشاتی که نحوه ارسال آنها پست پیشتاز انتخاب شده اند، ارسال آنها 24 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش انجام خواهد شد و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و یا تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد.

لازم به ذکر است که ارسال سفارشات ثبت شده از ساعت 17 به بعد، در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال توسط پیک فوری، به روز کاری بعد موکول خواهند شد و همچنین سفارشات ثبت شده از ساعت 16 به بعد که نحوه ارسال، تیپاکس انتخاب شده اند، در روز کاری بعد ارسال می شوند.

تحویل حضوری کالا
مشتریانی که درخواست تحویل کالا به صورت حضوری دارند، توجه داشته باشند امکان آماده سازی سفارشات و تحویل حضوری در شرکت در همان روز ثبت سفارش وجود ندارد. بنابراین یک روز پس از ثبت سفارش در ساعت 15 الی 17 بعدازظهر آماده تحویل سفارشات به مشتریان عزیز در محل شرکت به صورت حضوری هستیم. لازم به ذکر است به منظور تشخیص هویت و همچنین تائید نهایی فاکتور، به همراه داشتن کارت ملی الزامی می باشد. در صورت عدم همراه داشتن کارت ملی خریدار، مسئولین سایت از تحویل کالا به مشتریان معذور می باشند.

اطلاعیه حمل کالا
به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه سام ال سی دی توسط شرکتهای پست، تیپاکس و پیک انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه سام ال سی دی مسئول نمی باشد.

هزینه های ارسال
روش های ارسال هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود و مشتری می تواند یکی از روش های ارسال را انتخاب نماید. همچنین هزینه های ارسال نیز برای انواع روش ارسال در مقابل آن درج شده است، به غیر از نحوه ارسال تیپاکس که چون هزینه آن توسط شرکت تیپاکس بر اساس مسافت تعیین می شود، امکان درج هزینه وجود ندارد. بدیهی است هزینه تیپاکس به صورت پس کرایه بوده و باید هنگام تحویل سفارش به مامور شرکت تیپاکس پرداخت شود.

شرایط گارانتی 

کالاهای دارای هالوگرام هینزا شامل7 روز مهلت تست و 1 ماه گارانتی یا 3 ماه و 6 ماه گارانتی تعویض بستگی به خرید محصول  از زمان ارسال به وسیله پست برای خریداران اینترنتی می باشد.
کالاهای شامل گارانتی فقط با کالاهای مشابه تعویض می گردد و به هیچ وجه مرجوع نمی گردد.

در صورت تغییر در شکل ظاهری محصول، مخدوش شدن هولوگرام ، برداشته شدن برچسب محافظ ال سی دی و تاچ یا خم شدن فلت ، گارانتی آن باطل خواهد شد.

تمام ال سی دی های سایت اصلی و شرکتی میباشند . ال سی دی های شرکتی فقط روی دستگاه گارانتی میشوند . چنانچه دستگاه دارای گارانتی باشد . ال سی دی نیز گارانتی دارد. 

گارانتی دوربین :هرگونه تاری یا خرابی لنز بر اثر تماس دست و یا استفاده از مواد پاک کننده ,شوینده برای تمیز کردن لنز باعث خارج شدن از گارانتی تست میگردد و جنس معیوب شده به هیچ عنوان مرجوع نمیگردد.

موارد زیر شامل گارانتی نمیشوند:

1. اگر براثر استفاده نادرست از باتری گوشی شما باد کرده و شکل باتری گوشی از حالت معمول خارج شود

2. اگر در زمان استفاده از تاچ فلت و یا چسپ تاچ و ال سی دی خش دار شود یا کنده شود یا به هر طریق مشکلی در ظاهر تاچ و قطعات آن به وجود بیاید گارانتی پذیرفته نخواهد شد.

3.تمام ال سی دی ها شرکتی و اصلی میباشند و بکارگیری ناصحیح و استفاده از چسب های متفرقه موجب ابطال گارانتی دستگاه میشود.

شرایط برگشت هزینه:

1.شرایط برگشت وجه 7 روز بعد از دریافت توسط شمااست اگر بعد از 7روز درخواست بازگشت وجه داده شود متاسفانه امکان تعویض فقط برای شما وجود دارد.

2. بعد از ارسال کالا که بین 2تا 4روز از زمان ارسال شما تا تحویل پست به ما طول خواهد کشید بعد از دریافت کالا بین 1تا 10روز کاری زمان نیاز هست تا پروسه بازگشت وجه انجام شود.

 3.چنانچه به هر دلیل همچون : درج آدرس اشتباه,عدم حضور در محل و یا امتناع از دریافت بسته ارسالی توسط شرکتهای باربری, بسته به این مرکز مرجوع شود , کلیه هزینه های ارسال و برگشت خوردن بسته از حساب مشتری کسر خواهد گردید و هیچ مسئولیتی متوجه این مرکز نخواهد بود و به هیچ عنوان وجه و مبلغی مرجوع نمیگردد.

از مشتریان عزیز تقاضامندیم قوانین سایت را به طور کامل مطالعه نمایند تا در آینده مشکلی به وجود نیاید.